Продам

Купити одяг та взуття секонд хенд оптом

Реальний оптовий склад в Україні EuroMania пропонує купити одяг та взуття секонд хенд оптом. До нас можна приїхати та оглянути любий товар перед купівлею. Ми не перекуповуємо та не продаємо магазинні залишки. Тому товарні позиції секонд хенд відповідають ціні, тобто вони реалізуються без націнок третіх сторін та без нелогічно дешевого одягу. Співвласник складу ЄвроМанія є власником величезної бази в Італії та має понад 30 років досвіду успішної оптової торгівлі секонд хенд у Європі, Азії та Африці. Він адаптує ціни та критерії сортування товару спеціально для українського ринку.

До відкриття нашого оптового складу одягу та взуття секонд хенд нашим товаром торгували великі, успішні та популярні оптові постачальники секонд хенд в Україні. Сьогодні ці самі товарні позиції секонд хенд оптом, які ви раніше купляли в інших, ви можете придбати в EuroMania без посередників. Крім того, за відгуками постійних клієнтів, після трьох років праці всі товари стали кращими та продаються швидше.

Якщо ви бажаєте купити товари секонд хенд оптом, то приїзджайте до нас. Наш оптовий склад знаходиться за адресою: Україна Івано-Франківська область р. Надвірнянський, с. Назавизів. Або завітайте на сайт нашої компанії ЄвроМанія. Зателефонувати до нас можна за номерами: +380680299925; +380730299925. Контактна особа – Олександр.
Цена: 2 ГРН.
Купити одяг та взуття секонд хенд оптом
Купити одяг та взуття секонд хенд оптом
Купити одяг та взуття секонд хенд оптом
Город: Ивано-Франковск
Автор: Олександр. Все объявления автора
Тел: +380680299925, +380730299925
Сайт: http://htpps://euromania.if.ua Переходов на сайт: 0
Дата: 13.02.2020 г. (Окончание публикации: 12.02.2021 г.)
Поисковые теги для данного объявления: секонд товари хенд євроманія одяг взуття

Торговая площадка по России Retava.ru - Продавцы и покупатели на одной площадке. Продажа и покупка товаров/услуг.